Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Komplexná správa IT

ČO VÁM PONÚKAMEZabezpečíme správu IT pre vašu firmu

V rámci tejto služby sa postaráme o vašu existujúcu sieťovú infraštruktúru vrátane správy počítačov, serverov a súvisiacich technológií. Ide o pravidelnú starostlivosť a údržbu pre IT techniku a softvéry podľa potreby klientov.

Správa IT môže pre každého klienta znamenať niečo iné, vo všeobecnosti však pokrýva starostlivosť o sieťové prvky ako firewall, routre alebo switche. Takisto zabezpečuje aj správu serverov, zabezpečenie siete a zálohovanie, ako aj správu a starostlivosť o mobilné prvky.

Outsourcing tejto služby je vhodný pre firmy, ktoré hľadajú profesionálne riešenie a starostlivosť, avšak samostatné IT oddelenie vo firme je pre nich nevýhodné. Takýmto spôsobom pre svoju spoločnosť zabezpečíte odbornú starostlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.