Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Tvorba podnikových sietí

ČO VÁM PONÚKAMEZabezpečíme správu IT

V spolupráci s našimi partnermi pre vás zabezpečíme komplexnú správu IT vo vašej firme. Táto služba je určená pre všetky typy podnikov, ktoré hľadajú praktické a inteligentné riešenie vo sfére IT od návrhov databáz až po kompletné informačné systémy.

Základom tejto služby je analýza potrieb a následný návrh aktívnych aj pasívnych prvkov siete. V rámci nej pre vás zabezpečíme aj ochranu vašej siete či montážne práce vrátane kabeláže a ďalších prvkov. Vlastný systém navrhnutý na mieru prinesie do svojej firmy vyššiu efektivitu.

Táto služba zahŕňa komplexné nastavenie celého systému podnikovej siete od návrhu až po realizáciu na základe potrieb vašej firmy. Súčasťou služby je aj monitoring a priebežné spravovanie systému podľa potrieb.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.