Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

ČO VÁM PONÚKAMENeplytvajte peniazmi

Telekomunikačné služby v rôznom rozsahu využíva každý podnikateľ. Aj keď je to služba, ktorú potrebujeme ku svojmu každodennému fungovaniu, častokrát nenápadne predstavuje zbytočné plytvanie financiami. Pomôžeme vám zistiť, či sú vami využívané služby pre vás výhodné.

Bez telefonovania a prístupu na internet sa nezaobíde žiadna firma. Podnikanie sa však neustále vyvíja a s ním aj požiadavky na telekomunikačné služby. To, čo bolo pre vás vhodné kedysi už nemusí byť dnes. Pomocou našej analýzy vám pomôžeme zistiť, aké sú vaše skutočné náklady na tieto služby.

V analýze skutočných nákladov sa podrobne pozrieme na to, ako svoje služby využívate, či sú vaše balíčky dostatočné alebo naopak zbytočné. Cieľom analýzy je vyhodnotiť, či sú vami využívané telekomunikačné služby pre vás prínosné a zároveň zistiť, čo ako firma v tejto sfére potrebujete.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.