Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

ČO VÁM PONÚKAMEVypočítame, koľko ušetríte

Telefónne, mobilné linky či internet sú každodennou potrebou všetkých podnikateľov. Aj v tomto smere je však možné využívať tieto služby o čosi efektívnejšie. V rámci vyčíslenia úspor vám náš tím vypočíta, akým spôsobom by vaša firma mohla ušetriť pri zmene využívaných telekomunikačných služieb.

Zistite, koľko by ste mohli ušetriť, nielen financií, ale aj času, ak by ste nahradili svoje aktuálne telekomunikačné služby za iné. Vypracujeme vám kompletný plán, v ktorom nájdete alternatívne riešenia pre služby, ktoré využívate. Z dlhodobého hľadiska sa rátajú aj malé zmeny!

Na základe analýzy pre vás pripravíme vhodné riešenia, ktoré pokryjú potreby aktivít vašej firmy, ale zároveň také, ktoré predstavujú efektívnu voľbu z hľadiska nákladov. Náš návrh bude doplnený aj o celkové úspory, ktoré vás pri voľbe konkrétneho riešenia čakajú.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.