Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Zrealizovanie zmien a úprava zmluvných vzťahov

ČO VÁM PONÚKAMEZverte zmeny do rúk profesionálom

Nájdením toho správneho partnera a vhodných telekomunikačných služieb to nekončí, na rade je administratívna časť tohto procesu. Tak, ako akákoľvek iná administratíva, aj tento proces dokáže byť náročný z časového hľadiska. Avšak pre vás nemusí byť, pokiaľ ho zveríte do našich rúk.

Zmena telekomunikačných služieb alebo samotného poskytovateľa týchto služieb si vyžaduje úpravu vzťahov a samotnú realizáciu zmien. Častokrát býva súčasťou tohto procesu aj vypracovanie dokumentácie, podpisy zmlúv a komunikácia s poskytovateľom služieb. Celý tento proces môžeme zastrešiť my.

V rámci tejto služby za vás vybavíme celú praktickú stránku realizácie a vďaka nášmu skúsenému tímu budete môcť svoje nové, efektívnejšie služby využívať skôr, ako by ste čakali. Sústreďte sa na dôležitejšie veci, no zároveň doprajte svojej firme to najvýhodnejšie.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.