Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Poradenstvo pri zavádzaní nových transakcií

ČO VÁM PONÚKAMEPodpora od odborníkov

Najlepšou stratégiou je obrátiť sa na podporu odborníkov už pri plánovaní nových obchodných vzťahov. V prípade, že plánujete vykonávať novú kontrolovanú transakciu, pomôžeme vám tento vzťah odborne podložiť príslušnou dokumentáciou, ale aj nastaviť čo najvhodnejšie podmienky.

Zavádzanie nových procesov do vašej firmy, ktorých súčasťou má byť aj kontrolovaná transakcia, pozostáva z teoretickej a praktickej úrovne. Pri tejto službe vám náš tím odborníkov pomôže vytvoriť vhodný obchodný vzťah.

Vzťah medzi prepojenými osobami alebo subjektami podlieha kontrole a vyžaduje si dôkladnú dokumentáciu. Následne musí byť tento proces hodne zaradený do praxe. V rámci tejto služby vám komplexne pomôžeme s dokumentáciou aj praktickou stránkou procesov.

OD MALÝCH ESHOPOV PO VEĽKÉ ORGANIZÁCIE

Pre koho je služba určená

Pre malé firmy, eshopy a živnostníkov

Malé, rodinné firmy sú častým prípadom, ktorý potrebuje mať vypracovanú transferovú dokumentáciu. V prípade, že obchodujete napríklad s rodinným príslušníkom, ktorého podiel vo vašej firme je vyšší ako 25%, potrebujete k tomu správnu dokumentáciu.

Výrobné firmy a firmy poskytujúce služby

Podobne to aj pri väčších firmách, či už ide o služby alebo predaj produktov. Ak prebieha akákoľvek transakcia s previazanými firmami alebo osobami, transferová dokumentácia je jednoducho nutnosťou. Pripravíme vám ju na mieru obchodných vzťahov aj vašich aktivít.

Občianske združenia, obce a VÚC

Transparentnosť transakcií si žiadajú aj špecifické organizácie akými sú občioanske združenia, obce, VÚC a mnohé ďalšie. Transferová dokumentácia je v tomto prípade častokrát pod drobnohľadom nielen verejnosti, ale aj médií.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
Vaše údaje budú spracúvané v súlade s podmienkami spracovania osobných údajov za účelom vybavenia vašej požiadavky.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.