Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Spracovanie kompletnej transferovej dokumentácie

ČO VÁM PONÚKAMETransferové oceňovanie nemusí byť vôbec nočnou morou

Ekonomicky alebo personálne prepojené osoby a firmy, medzi ktorými prebieha kontrolovaná transakcia majú povinnosť vypracovať transferovú dokumentáciu. Pokiaľ vám táto poučka nič nehovorí, obráťte sa na nás. Pripravíme vám kompletnú transferovú dokumentáciu na mieru.

Transferové oceňovanie nemusí byť vôbec nočnou morou, ak ho necháte v rukách odborníkov. Vypracujeme vám kompletnú dokumentáciu, ktorá je potrebná v prípade, že je vaša spoločnosť personálne alebo ekonomicky spriaznená s inými firmami či osobami.

Ak medzi firmami alebo osobami prebiehajú transakcie, ide o kontrolované transakcie, ktoré potrebujú mať za sebou profesionálu dokumentáciu. Transferové oceňovanie totiž kontroluje príslušný daňový úrad.

OD MALÝCH ESHOPOV PO VEĽKÉ ORGANIZÁCIE

Pre koho je služba určená

Pre malé firmy, eshopy a živnostníkov

Malé, rodinné firmy sú častým prípadom, ktorý potrebuje mať vypracovanú transferovú dokumentáciu. V prípade, že obchodujete napríklad s rodinným príslušníkom, ktorého podiel vo vašej firme je vyšší ako 25%, potrebujete k tomu správnu dokumentáciu.

Výrobné firmy a firmy poskytujúce služby

Podobne je to aj pri väčších firmách, či už ide o služby alebo predaj produktov. Ak prebieha akákoľvek transakcia s previazanými firmami alebo osobami, transferová dokumentácia je jednoducho nutnosťou. Pripravíme vám ju na mieru obchodných vzťahov aj vašich aktivít.

Občianske združenia, obce a VÚC

Transparentnosť transakcií si žiadajú aj špecifické organizácie akými sú občioanske združenia, obce, VÚC a mnohé ďalšie. Transferová dokumentácia je v tomto prípade častokrát pod drobnohľadom nielen verejnosti, ale aj médií.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.