Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Súčinnosť pri daňovej kontrole

ČO VÁM PONÚKAMEKontrola bez stresu

Daňová kontrola môže prebehnúť aj vo veci transferového oceňovania. Aby takáto kontrola prebehla bez stresu, profesionálne a bezproblémovo, radi vás pri nej zastúpime a vybavíme všetky potrebné dokumenty a komunikáciu.

Daňová kontrola sa pri transferovom oceňovaní zamierava na vypracovanie dokumentácie. V prvom rade je kontrolovaný subjekt povinný predložiť dokumentáciu, ktorá následne podlieha kontrole. Zisťuje sa správnosť vypracovania aj metódy.

Pri daňovej kontrole sa takisto skúmajú vzťahy medzi subjektami, medzi ktorými dochádza ku kontrolovanej transakcii a vyhodnocuje sa správnosť dokumentov. Kontrola však môže vyžadovať aj dodatočnú dokumentáciu. Všetko potrebné pri tejto aktivite však za vás radi vybavíme.

OD MALÝCH ESHOPOV PO VEĽKÉ ORGANIZÁCIE

Pre koho je služba určená

Pre malé firmy, eshopy a živnostníkov

Malé, rodinné firmy sú častým prípadom, ktorý potrebuje mať vypracovanú transferovú dokumentáciu. V prípade, že obchodujete napríklad s rodinným príslušníkom, ktorého podiel vo vašej firme je vyšší ako 25%, potrebujete k tomu správnu dokumentáciu.

Výrobné firmy a firmy poskytujúce služby

Podobne to aj pri väčších firmách, či už ide o služby alebo predaj produktov. Ak prebieha akákoľvek transakcia s previazanými firmami alebo osobami, transferová dokumentácia je jednoducho nutnosťou. Pripravíme vám ju na mieru obchodných vzťahov aj vašich aktivít.

Občianske združenia, obce a VÚC

Transparentnosť transakcií si žiadajú aj špecifické organizácie akými sú občianske združenia, obce, VÚC a mnohé ďalšie. Transferová dokumentácia je v tomto prípade častokrát pod drobnohľadom nielen verejnosti, ale aj médií.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.