Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Vypracovanie analýz a výber vhodnej metódy transferového oceňovania

ČO VÁM PONÚKAMERozhodovaniu predchádza analýza

Rozhodnúť sa nad tou správnou formou transferového oceňovania nie je úplne jednoduché. Voľbe by však mala predchádzať dôkladná analýza a porovnanie metód, čo nám poskytne najlepší základ pre správne rozhodnutie.

Analýza je prípravnou fázou pred vytvorením transferovej dokumentácie a návrhom konkrétnej metódy. Základom je dôkladné porozumenie vzťahov medzi osobami alebo subjektami, medzi ktorými transakcie prebiehajú.

Nasleduje analýza transakcií, ich cien a podmienok, ktoré sú pri každom obchodnom vzťahu iné a unikátne. Podľa týchto vzťahov a dát je následne možné vytvoriť porovnanie metód, ktoré sú pre konkrétne účely najvhodnejšie.

OD MALÝCH ESHOPOV PO VEĽKÉ ORGANIZÁCIE

Pre koho je služba určená

Pre malé firmy, eshopy a živnostníkov

Malé, rodinné firmy sú častým prípadom, ktorý potrebuje mať vypracovanú transferovú dokumentáciu. V prípade, že obchodujete napríklad s rodinným príslušníkom, ktorého podiel vo vašej firme je vyšší ako 25%, potrebujete k tomu správnu dokumentáciu.

Výrobné firmy a firmy poskytujúce služby

 Podobne to aj pri väčších firmách, či už ide o služby alebo predaj produktov. Ak prebieha akákoľvek transakcia s previazanými firmami alebo osobami, transferová dokumentácia je jednoducho nutnosťou. Pripravíme vám ju na mieru obchodných vzťahov aj vašich aktivít.

Občianske združenia, obce a VÚC

 Transparentnosť transakcií si žiadajú aj špecifické organizácie akými sú občioanske združenia, obce, VÚC a mnohé ďalšie. Transferová dokumentácia je v tomto prípade častokrát pod drobnohľadom nielen verejnosti, ale aj médií.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
Vaše údaje budú spracúvané v súlade s podmienkami spracovania osobných údajov za účelom vybavenia vašej požiadavky.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.