Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

ČO VÁM PONÚKAMEMajte prehľad nad vašimi aktivitami

Účtovníctvo a súvisiaca administratíva dokážu byť poriadne komplexnou témou, v ktorej je veľmi jednoduché sa stratiť. Vďaka nášmu pravidelnému reportingu si však udržíte dohľad nad aktivitami vašej firmy, nech je akokoľvek veľká.

Pravidelný reporting je služba navrhnutá pre všetky typy podnikov, ktoré potrebujú plnohodnotný dohľad nad jednotlivými účtovnými aktivitami, no zároveň na to potrebujú podporu profesionálov vo svojom odbore.

V rámci tejto služby vám ponúkame reporting ušitý na mieru vám a vašej firme, ktorý nastavíme podľa vašich očakávaní a potrieb. Takýto reporting môže byť komplexný a pokrývať všetky stránky účtovníctva alebo čiastkový, zameraný na špecifické aktivity, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 903 939 005
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.