Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

Spracovanie účtovných smerníc

ČO VÁM PONÚKAMENezabudnite na smernice

Povinnosť vypracovať účtovné smernice ustanovuje podnikateľom priamo zákon, no napriek tomu v mnohých podnikoch, najmä tých malých a stredných chýbajú. Pritom ide o dôležitú súčasť účtovníctva, ktorá podnikateľom pomáha pri účtovných procesoch.

Vyhnite sa zbytočným sankciám a nechajte vypracovanie účtovných smerníc na nás. Smernice vám vypracujeme na mieru vašich aktivít aj preferencií pri konkrétnych postupoch. Vďaka nim nielenže splníte svoju povinnosť, ale budete mať aj lepší prehľad o fungovaní vašej firmy.

Účtovné smernice definujú procesy a postupy pri účtovných aktivitách vašej firmy, vďaka nim sa vyhnete napríklad duplicite alebo nesystematickej práci. Cieľom takýchto smerníc je zabezpečiť efektívne účtovanie a zároveň slúžiť ako kontrolný systém pri týchto činnostiach.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.