Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

ČO VÁM PONÚKAMEUkončite podnikanie efektívne

Rozhodli ste sa ukončiť svoje podnikanie a chcete zlikvidovať spoločnosť? Aj to je potrebné spraviť vhodným spôsobom. V procese likvidácie firiem vám pomôžeme čo najefektívnejšie ukončiť činnosti firmy, vysporiadať všetky záväzky a speňažiť majetok.

Proces likvidácie firmy má pod palcom odborník – likvidátor, ktorý dohliada na všetky náležitosti s ním spojené. Vypracúva dokumentáciu, ktorá je potrebná, komunikuje s príslušnými úradmi a v konečnom dôsledku zabezpečuje vymazanie spoločnosti z Obchodného registra.

Náš tím sa v tomto procese postará o potrebné aktivity ako ukončenie zmlúv so zamestnancami aj partnermi, v prípade potreby vymáha pohľadávky, ale aj dohliada na úhradu záväzkov. Následne vybaví rozdelenie zostatku voči spoločníkom a firma je následne vymazaná z OR.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.