Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online

ČO VÁM PONÚKAMEZaložte svoju novú spoločnosť s nami

Na to, aby ste odštartovali svoje nový podnikanie nepotrebujete nič viac, iba sa rozhodnúť a odhodlať. Zvyšok nechajte na nás! Pre firmu s akýmkoľvek zameraním pripravíme všetko, čo potrebujete na jej založenie, od prípravy dokumentov až po komunikáciu s príslušnými úradmi.

Založenie spoločnosti dokáže byť zdĺhavá záležitosť, ktorá vás zbytočne oberá o čas. Využite ho na dôležitejšie aktivity a my za vás pripravíme všetko, čo si založenie spoločnosti vyžaduje. Postaráme sa o dokumenty, ale aj všetky vybavovačky s tým spojené.

Vypracovaná dokumentácia je však len polovica úspechu. Ešte viac energie si žiada samotné vybavovanie, komunikácia s úradmi aj v prípade elektronického založenia spoločnosti. Náš tím odborníkov však tento proces zvláda rýchlo a s ľahkosťou, takže vaša nová firma bude v dobrých rukách.

OD MALÝCH ESHOPOV PO VEĽKÉ ORGANIZÁCIE

Pre koho je služba určená

Pre malé firmy

Chcete založiť jednoosobovú, malú firmu? Pomôžeme vám bez ohľadu na veľkosť. Pripravíme za vás všetky potrebné dokumenty a vybavíme kompletnú komunikáciu tak, aby ste sa vy mohli venovať tým dôležitejším aktivitám.

Výrobné firmy a firmy poskytujúce služby

Nezáleží na tom, aký typ produktov alebo služieb bude vaša firma ponúkať, pomôžeme vám vo všetkých smeroch. Od dokumentácie až po komunikáciu s úradmi, náš tím odborníkov vybaví za vás všetko podstatné, rýchlo a efektívne.

Občianske združenia, obce a VÚC

Potrebujete pomôcť so založením iného typu spoločnosti? Pomôžeme vám v každom prípade, od občianských či mimovládnych organizácií až po európske spoločnosti či iné. So špeciálnou požiadavkou sa na nás obráťte prostredníctvom kontaktného formuláru.

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.