Napíšte náminfo@clia.sk
Nájdete nás:Metodova 9, 949 01 Nitra
Sledujte nás online
SLUŽBY NA MIERU

Outsourcing telekomunikačných služieb

Bez internetu dnes nedokáže fungovať takmer žiadna firma a tie tradičnejšie vyžadujú minimálne pevnú či mobilnú linku. Je však výber vášho operátora pre vás vhodný alebo existuje lepšie riešenie? V rámci tejto služby vám radi v tomto smere pomôžeme. Po vstupnom audite nájdeme najefektívnejšie riešenie vo výbere operátora na základe vašich aktivít, ale aj potrieb firmy.

Analýza skutočných nákladov

Vhodné telekomunikačné služby sú pre každú firmu dôležité, avšak ich výber by nemal firmu zaťažovať ani oberať o čas, ktorý by mohol byť využitý na podstatnejšie veci.

Návrhy na optimalizáciu služieb

Optimalizácia telekomunikačných služieb pomáha zlepšiť ich využívanie a nachádza najefektívnejšie kombinácie balíčkov či operátorov.

Vyčíslenie úspory

Hľadáte vhodnejšie riešenie v rámci svojich telekomunikačných služieb no nemáte čas sa tejto problematike venovať naplno? Zverte ju do našich rúk a my preberieme túto agendu.

Nezávislé porovnanie cien

Ceny operátorov za jednotlivé služby sa pravidelne menia, rovnako ako aj potreby každej firmy. Mať prehľad o cenách a ich vývoji je preto dôležité nielen z finančného, ale aj praktického hľadiska.

Zrealizovanie zmien a úprava zmluvných vzťahov

Pri zmene operátorov alebo balíčkov je vždy potrebná aj súvisiaca administratíva. Papierovačky a vybavovačky sú častokrát zdĺhavé a pracovníkov preto zbytočne oberajú o čas.

Kontrola faktúr, realizovanie reklamácií a zmien

Každá firma prichádza do kontaktu s množstvom rôznych dokumentov vrátane faktúr. Na ich kontrolu či prípadné reklamácie častokrát nevychádza čas.

Služby osobného konzultanta

Vyznať sa v problematike telekomunikačných služieb a neustále meniacom sa prostredí je veľká výzva. Náš osobný konzultant je tu pre vás, aby vám pomohol a poradil prakticky kedykoľvek.

Orientačný cenník našich služieb

od 40
Outsourcing telekomunikačných služieb
Mesačný outsourcing
  • mesačný paušál od 40,00 / mesiac

Nezáväzná
cenová ponuka
zadarmo

Ozvite sa nám! Vypracovanie cenovej ponuky vás nič nestojí.

+421 905 138 394
info@clia.sk
Môžete vyplniť aj viac polí naraz.
Vaše údaje budú spracúvané v súlade s podmienkami spracovania osobných údajov za účelom vybavenia vašej požiadavky.
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií vašej firmy.
NEWSLETTERPrihláste sa do nášho newslettera

SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním
O NÁSCLIA agentúra
Odbremeníme Vás od legislatívnych povinností, ktoré štát vyžaduje a zároveň poradíme ako optimalizovať daňové základy v ústrety rozvoju a modernizácií Vašej firmy.
SLEDUJTE NÁSSme na sociálnych sieťach
Užitočné a aktuálne informácie o témach, ktoré súvisia s podnikaním

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.

Copyright CLIA agentúra. Všetky práva vyhradené.